Členství
Thread poster: Blanka Salkova
Blanka Salkova
Blanka Salkova  Identity Verified
Czech Republic
Local time: 09:00
Member (2007)
English to Czech
+ ...
Aug 19, 2007

Dobrý den,

před nějakou dobou jsem se zde zaregistrovala a teď uvažuju, jestli by se mi nevyplatilo plné členství. Jaké s tím máte zkušenosti? Má vliv na důvěryhodnost a počet pracovních nabídek?

Díky za odpovědi předem.

Blanka


 
Veronika Hansova
Veronika Hansova  Identity Verified
Czech Republic
Local time: 09:00
Member (2006)
English to Czech
+ ...
Vyplatí se Aug 20, 2007

Milá Blanko,

jsem členem už přes rok a vyplatí se mi to. Využívám přístupů k různým jinak zablokovaným aplikacím a i pracovních nabídek stíhám vyřídit více (a procento úspěšnosti je také vyšší). Nevím, jak je to s důvěryhodností, ale v jiných aspektech se to rozhodně vyplácí.

Veronika


 
Marek Buchtel
Marek Buchtel  Identity Verified
Czech Republic
Local time: 09:00
Member (2005)
English to Czech
+ ...
SITE LOCALIZER
Stojí to za to Aug 20, 2007

Souhlasím s Veronikou.
Jsem členem už poměrně dlouho, takže už nemohu přesně srovnávat se situací nečlena.
Faktem ale je, že většina zakázek je vyhrazena po nějakou dobu pouze pro členy a mnohé z nich jsou uzavřeny ještě předtím, než tato doby vyprší.
Myslím si, že členství je dobrá investice.


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Členství






Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »