Pagina's in het onderwerp:   < [1 2 3 4 5]
Biraraya gelmeler: Powwow / Ankara ve İstanbul
De persoon die dit onderwerp heeft geplaatst: Mustafa Altinkaya
turengfr
turengfr  Identity Verified
Local time: 19:54
Engels naar Turks
+ ...
Katılamıyorum Jul 4, 2005

En çok isteyenlerden biri bendim ancak katılamayacağım. Toplanırsanız - hala ses seda yok - herkese iyi eğlenceler şimdiden.

Nizamettin Yigit
Nizamettin Yigit  Identity Verified
Nederland
Local time: 18:54
Nederlands naar Turks
+ ...
Büyük cesaret... Jul 5, 2005

Serkan Dogan wrote:

Başkasının düğünü elbette, keşke senin olsa ona da gitsek

Xola wrote:

Benim değil başkasınının... O başkası da benim müstakbel 2 numara...

Bak burada da düğün başkasının...

ikilerken de düğün yapmak... Büyük cesaret doğrusu...!

Özden Arıkan
Özden Arıkan  Identity Verified
Duitsland
Lid
Engels naar Turks
+ ...
Düğün, dernek şu bu Jul 5, 2005

derken fire vermeye başladık bile galiba.

Baybars, herhangi bir girişimde bulunmayacak ve buradan da hiç bilgi vermeyecek misin? Olmadı ama...

Baybars Araz
Baybars Araz  Identity Verified
Engels naar Turks
+ ...
girişim ön şartı Jul 5, 2005

Girişimde bulunmak için bir insanların durumlarını görelim demiştim daha önce... Yavaş yavaş durumlar da belli oluyor zaten

turengfr
turengfr  Identity Verified
Engels naar Turks
+ ...
Durumlar belli... Jul 5, 2005

Girişimde bulunmak için bir insanların durumlarını görelim demiştim daha önce... Yavaş yavaş durumlar da belli oluyor zaten

Mustafa Altınkaya
Tontoon
Umit Altuğ
Balaban Cerit
Serkan Doğan
Baybars Araz
Sevinç Altınçekiç
Murat Karahan

Selçuk Budak (belki)
Nilgün Bayram (belki)
Semra Maden Balamir (şeytana uyarsa)
Nizamettin Yiğit (TR turu tarihi denk gelirse)

***Listeyi bu konu açıldığından beri İstanbul için OK verenlerden oluşturdum.

Tekne gezisi için yeterli sayı olmayabilir ancak eşler, çocuklar, sevgililer, arkadaşlar da gelirse 15 kişiye ulaşılabilir. Peki tekne gezisi şart mı? Bu sayıyla karada da toplanabilirsiniz. Hatta powwow sayfasına geçiş yapabilirseniz, sayı artabilir de, herkesin durumu orada netlik kazanır.

Özden Arıkan
Duitsland
Lid
Engels naar Turks
+ ...
Ne çabuk vites düşürdünüz böyle ya? Jul 5, 2005

Benim üstüme vazife değil, hariçten gazel okuyup duruyorum. Ama yine çenem durmadı işte, sinir ettiniz beni, yine işi bıraktım yazdım, yine iş gecikecek. Üç gün önce burada herkes powwow havasına girmiş, bir adım bekliyordu, adım bir türlü atılmadı, şimdi de efendim işte biz bir şey yapamayız zaten muhabbetine doğru gidiyoruz. Arkadaşlar, yüz bin hissedarlı şirket kurmuyorsunuz, hükümet darbesi planlamıyorsunuz, iyi günde kötü günde ölene kadar seninim ye... See more
Benim üstüme vazife değil, hariçten gazel okuyup duruyorum. Ama yine çenem durmadı işte, sinir ettiniz beni, yine işi bıraktım yazdım, yine iş gecikecek. Üç gün önce burada herkes powwow havasına girmiş, bir adım bekliyordu, adım bir türlü atılmadı, şimdi de efendim işte biz bir şey yapamayız zaten muhabbetine doğru gidiyoruz. Arkadaşlar, yüz bin hissedarlı şirket kurmuyorsunuz, hükümet darbesi planlamıyorsunuz, iyi günde kötü günde ölene kadar seninim yeminleriyle evlilik falan yapacak değilsiniz. Alt tarafı üç beş kişi bir araya gelip hasbıhal edecek. Nedir bunu bu kadar stresli, psükolocik çatışmalı, travmatize birlikler falan vaziyetine sokmak ya? Bir sayfaya gidip üç tık yapılacak. Arkasından yeterli tık gelirse hadise örgütlenecek, yoksa başka bahara denecek. Yani bunun için de ya kimse gelmezse, ya orada kabak gibi kalırsam, ya yarın bakkala gittiğimde komşular, Haticanımın powwowuna da kimse yazılmamış ha? derse diye düşünüp durmanın manası nedir ya? Bırakın bu yurdum insanı kibrini Allaşkına! Farkında mısınız bilmiyorum, her dilde iki ayrı kelime yok gurur ve kibir için. Bizim dilimizde var.

Hadi n'apacaksanız yapın. Benim de powwow planlarım var, sizinkine parazit yapmayayım diye erteleyip duruyorum. Aaa!
Collapse

Mustafa Altinkaya
Mustafa Altinkaya
Engels naar Turks
+ ...
ONDERWERPSTARTER
Katılım Durumum Jul 6, 2005

8-25 Temmuz tarihleri arasında Almanya'da bulunacağım. Biraz ziyaret, biraz stresten uzaklaşma, biraz da keyif... Bu yüzden bu tarihlere denk gelen organizasyonlara katılamayacağım maalesef.
Almanya'da Hannover yakınlarında olacağım, belki proz dostlarımızdan birileriyle görüşürüz, ne dersiniz ...?

Baybars Araz
Baybars Araz  Identity Verified
Engels naar Turks
+ ...
itekleme... Jul 6, 2005

Özden Hanım,

Arkadan iteklemenize gerek yok. Katılmak isteyen olursa veya katılamayacak durumda olan olursa burada belirtsin dedik. Ortada daha fol yok yumurta yokken bu kadar iş, güç arasında kimsenin peşinden koşmaya niyetim olmadığı gibi buradaki herkesin de belli bir yaş ve akla sahip olduğunu düşünürsek bırakın herkes kendi kararını kendi versin. Bunun için kimseye sinir olma hakkınız bulunmamakta, çok sinir olmak isterseniz buyrun o üç tıkı kendiniz tıklayın...

Özden Arıkan
Duitsland
Lid
Engels naar Turks
+ ...
Peki, Sayın Araz Jul 6, 2005

Baybars Araz wrote:

Özden Hanım,

Arkadan iteklemenize gerek yok. Katılmak isteyen olursa veya katılamayacak durumda olan olursa burada belirtsin dedik. Ortada daha fol yok yumurta yokken bu kadar iş, güç arasında kimsenin peşinden koşmaya niyetim olmadığı gibi buradaki herkesin de belli bir yaş ve akla sahip olduğunu düşünürsek bırakın herkes kendi kararını kendi versin. Bunun için kimseye sinir olma hakkınız bulunmamakta, çok sinir olmak isterseniz buyrun o üç tıkı kendiniz tıklayın...

Öyle yaparım. Siz sinirlenmeyin de neme lazım.

Serkan Doğan
Serkan Doğan  Identity Verified
Turkije
Turks naar Engels
+ ...
Olmadı ama Jul 8, 2005

O meçhul müstakbeli malum müzari işitirse yandık. İkileme tekerini kefenime ilikler artık. Hem didikler girift gergefin girintilerini ve ardından dadanır da kadının kadavra kadranı tabakasının nakaratına yakalatır taklalarımı. Bilmem anlatabildi mi?. Mizaan budur işte Nizaam bey.:???::eek:

Nizamettin Yigit wrote:

Benim değil başkasınının... O başkası da benim müstakbel 2 numara...

Bak burada da düğün başkasının...

ikilerken de düğün yapmak... Büyük cesaret doğrusu...!

Serkan Doğan
Serkan Doğan  Identity Verified
Turkije
Turks naar Engels
+ ...
Haydin, Ağustos geldi Aug 2, 2005

http://bogazgezisi.com/

Bu site boğaz gezisi organizasyonları için birebir. Haftasonu ağır bir burun ameliyatı geçirmiş, ağrı ve kanla boğuşan benim 1 aylık zorunlu nekahat dönemim nedeniyle katılımım güç olsa da, arkadaşları teşvik etmek istedim

Pagina's in het onderwerp:   < [1 2 3 4 5]

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Biraraya gelmeler: Powwow / Ankara ve İstanbul

Translation news in Turkije

Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »