Proz'da Yayınlanan İşlerin Kapatılması
Téma indítója: Handan Ceyhan
Handan Ceyhan
Handan Ceyhan  Identity Verified
Törökország
Local time: 05:34
angol - török
+ ...
Jun 4, 2009

Merhabalar,

22.05.09'da yayınlanan bir ilana başvurmuştum. Şu anda ilanı göremiyorum sayfada. İş kapandığında "Closed" olarak görünüyor diye biliyordum. İşveren başka bir şekilde kapatabilir mi? Doğru dürüst soramadığımın farkındayım ama ilan uçmuş görünüyor. İşler sekmesinden Çeviri İşleri ve Başvurular'a da baktım ama orda da göremedim? Başvuran kişi nasıl iş takibi yapabilir? İlanın kalkması pozisyonun dolduğu anlamına mı gelir he
... See more
Merhabalar,

22.05.09'da yayınlanan bir ilana başvurmuştum. Şu anda ilanı göremiyorum sayfada. İş kapandığında "Closed" olarak görünüyor diye biliyordum. İşveren başka bir şekilde kapatabilir mi? Doğru dürüst soramadığımın farkındayım ama ilan uçmuş görünüyor. İşler sekmesinden Çeviri İşleri ve Başvurular'a da baktım ama orda da göremedim? Başvuran kişi nasıl iş takibi yapabilir? İlanın kalkması pozisyonun dolduğu anlamına mı gelir her zaman?

Yardımcı olursanız sevinirim....
Collapse

Mustafa Ozturk
Mustafa Ozturk  Identity Verified
Törökország
Local time: 05:34
francia - török
+ ...
prozdan hiç iş almadım Jun 5, 2009

Yaklaşık 2 senedir proz'a üyeyim ama proz'dan hiç iş almadım. Kısmetsizim biraz galiba
Ordaki ilanın kalkması işin birine verildiğinin göstergesidir bence başka ne olabilir bilemiyorum.

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Proz'da Yayınlanan İşlerin Kapatılması

Translation news in Törökország

Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »