Stron w wątku:   < [1 2]
Off topic: Powwow önerisi
Autor wątku: Ekin Ay
Ekin Ay
Ekin Ay  Identity Verified
Turcja
Local time: 13:05
angielski > turecki
+ ...
NOWY TEMAT
çok teşekkürler May 19, 2009

viva la muerte wrote:

Hala mezun olamamış bir Boğaziçili olarak, gidip öğrenilmesi gereken görüşülmesi gereken birşeyler olursa yardımcı olmak isterim. Ne de olsa bir ayağım okulda. (ikisi de okulda olsa çoktan mezun olurdum zaten))

Nasılsa mezun olunca da bir ayağınız hep okulda olacak. Ben de çok sık okul civarında oluyorum ama gerekirse sizden de yardım isteyebilirim, çok teşekkürler! Bu arada elbette çocuklarınızı da getirebilirsiniz.

Bir şeyi daha hatırlatmak istiyorum. İlgilenen arkadaşlar powwow sayfasından daha önce de belirttiğim gibi kendilerini listeye ekleyebilirler. Daha sonra katılım durumunuzda değişiklik yapma şansınız var; en azından şimdilik bir fikir edinmiş oluruz. Forumdan ziyade adınızı listede görmek herkese katılım konusunda daha iyi fikir verecektir.

Powwow sayfası:

http://www.proz.com/powwow/2689

Ayrıca bu vesileyle, herkesin Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun!

Ekin Ay
Turcja
angielski > turecki
+ ...
NOWY TEMAT
tarih-saat değişikliği May 20, 2009

Sadan Oz wrote:

Küçük bir çocuk vardı, gayet uygundu ortam. Ancak, ben Temmuz ayında bir Cuma akşamı oranın sükunet içinde olacağından kuşkuluyum.
Cumartesi veya Pazar gündüz daha rahata olabilirdi. O powwow'da rahatlığımızı biraz da bu zamanlama sağlamıştı.
Neyse, bakalım. Başka alternatifler de düşünelim. Büyükçe bir aktiviteye denk gelirsek birbirimizi duyamama, rahat hareket edememe ihtimalimiz de var.

[Değişiklik saati 2009-05-18 13:58 GMT]

Şimdilik powwow tarihini Cumartesi saat 14.00 olarak değiştirdim senin önerinden yola çıkarak. En kısa zamanda da Bümed'dekilerle konuşmuş olurum. Daha önce Bümed'de düzenlediğiniz powwow'un sayfasından fotoğraflarınıza baktım. İnşallah yine o kadar kalabalık oluruz.

Mustafa Ozturk
Mustafa Ozturk  Identity Verified
Turcja
francuski > turecki
+ ...
aynı sayıya ulaşırız May 20, 2009

Ben de geleceğim ama bu sefer yalnız olurum herhalde. Aynı sayıya ulaşacağımızı düşünüyorum. Hatta yanıma takabilirsem bakalım bir kaç kişi takacağım.

Ekin Ay
Turcja
angielski > turecki
+ ...
NOWY TEMAT
Yarın buluşuyoruz! Jul 10, 2009

Yarın 14.00'da BUMED'de buluşuyoruz.

Ben yarın Taksim'den geçeceğim, BUMED'i bulmakta zorlanırım diyenlerle Taksim'de 13.15 gibi buluşabiliriz. Dakika hesabı yapıyorum, yarın Yalova'dan geçeceğim Yenikapı'ya, Taksim'de anca 13.15 gibi olurum diye düşünüyorum. Taksim tarafından geçecek olanlar bana yazsın, buluşup gidelim.

Powwow sayfasında Boğaziçi Üniversitesi'nden geçen otobüsleri de yazdım. Zaten otobüs şoföründen yardım iste
... See more
Yarın 14.00'da BUMED'de buluşuyoruz.

Ben yarın Taksim'den geçeceğim, BUMED'i bulmakta zorlanırım diyenlerle Taksim'de 13.15 gibi buluşabiliriz. Dakika hesabı yapıyorum, yarın Yalova'dan geçeceğim Yenikapı'ya, Taksim'de anca 13.15 gibi olurum diye düşünüyorum. Taksim tarafından geçecek olanlar bana yazsın, buluşup gidelim.

Powwow sayfasında Boğaziçi Üniversitesi'nden geçen otobüsleri de yazdım. Zaten otobüs şoföründen yardım isterseniz sizi direkt Boğaziçi Üni. durağında indirir. Büyük giriş kapısından geçip, manzarayı takip ederek meydana ineceksiniz. Dümdüz devam edeceksiniz aşağıya doğru zaten BUMED tabelasını da görürsünüz. Bulamayacak gibi olursanız mutlaka ilk gördüğünüz kişiye sorun. Acil bir durum için telefon numaramı da verebilirim, profil sayfamdan bana bir email gönderin yeter.

Yarın görüşmek üzere,

Sevgiler

Ekin
Collapse

Serkan Doğan
Serkan Doğan  Identity Verified
Turcja
turecki > angielski
+ ...
Süperdi Jul 11, 2009

Genç, dinamik ve nazik organizatörümüz Ekin'e, bol çeşnili mezeler eşliğinde çılgın-meşrep şakalarıyla coşturan Şadan'a, cebime aniden gönderdiği 'gizli' bir sms ile beni evine içmeye (!) davet eden Cem'e, grubumuzun en kıdemli üyesi okuldaşımız Emine hanıma, minik yavrusunu bırakıp yemeğimize katılan taze baba Mustafa'ya, ünlem (!) işaretinin binbir hikmeti ve en münasip kullanım noktaları hakkında minik bir standup seminer veren kendime, son anda ekip gelmeye... See more
Genç, dinamik ve nazik organizatörümüz Ekin'e, bol çeşnili mezeler eşliğinde çılgın-meşrep şakalarıyla coşturan Şadan'a, cebime aniden gönderdiği 'gizli' bir sms ile beni evine içmeye (!) davet eden Cem'e, grubumuzun en kıdemli üyesi okuldaşımız Emine hanıma, minik yavrusunu bırakıp yemeğimize katılan taze baba Mustafa'ya, ünlem (!) işaretinin binbir hikmeti ve en münasip kullanım noktaları hakkında minik bir standup seminer veren kendime, son anda ekip gelmeyen E.Kopf'a, ve daha nice gönül dostları, katılımcı ve kıymetli meslektaşlarımıza teşekkürler. Güzel bir buluşma oldu.Collapse

Stron w wątku:   < [1 2]

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow önerisi

Translation news in Turcja

Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »